banner72

Başkan Atay; Bir telefonla sorunlarınızı çözebileceksiniz

Aydın Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Semra Şener ve yönetimi, Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, Başkan Yardımcısı Barış Altıntaş ve Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ahmet Varlık’ı ziyaret edip hayırlı olsun dileklerini iletti.

Başkan Atay; Bir telefonla sorunlarınızı çözebileceksiniz
banner65

Ziyarette Başkan Atay, Efeler’de yakında hayata girecek olan Açık Kapı Projesi'yle vatandaşların talep ve şikayetlerini belediyeye bir telefonla iletip çözebileceğinin müjdesini verdi.

AGC Başkanı Semra Şener, çiçek takdim ederek Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’a yeni görevinde başarılar diledi. Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, ziyarette basına önem verdiklerini belirterek yapılacak projeleri desteklemeye hazır olduklarını kaydetti.
Atay, seçim sürecinde vatandaşlara verdiği vaatleri bir bir yeni getirmek için sahada çalışmalar yaptıklarını söyledi.

ARTIK BİR TELEFONLA SORUNLARINIZI ÇÖZEBİLECEKSİNİZ
Başkan Atay, Efelerin istek, öneri ve şikayetlerini doğrudan almak ve vatandaşa dokunmak için Açık Kapı projesi hayata geçireceklerini dile getirdi. Vatandaşların artık şikayet ve taliplerini bildirmek için belediyeye gelmesine gerek kalmayacağının altını çizen Atay, ''belediye başvuru masası, Açık Masa’ya yapılan şikayet ve öneriler kaydedilecek. Talep alındığı andan itibaren gerekli birime bildirilip 48 saat içerisinde vatandaşın telefonuna koni ile ilgili SMS ile bilgilendirme yapılacak. Açık Kapı sistemiyle Efeler’de yaşayan herkesin sorunu çözülecek” dedi.

SOKAK KÜTÜPHANESİ SAYISI ARTACAK VE KREŞ YAPILACAK
Efeler’de Malazgirt Meydanı Yörük Ali Efe Parkı'na yapılan Sokak Kütüphanesine vatandaşların yoğun ilgi gösterdiğini hatırlatan Başkan Atay, en kısa sürede diğer mahallelere de Sokak Kütüphanesi yapacaklarını Efeler'de yaşayan çocukların aydın bir geleceğe sahip olabilmeleri için elinden gelenin en iyisini yapacağını vurguladı. Atay, seçim sürecinde vermiş olduğu kreş vaadini de Ramazan Bayramı’nın ardından ilçede biledikleri 6 noktada yapımına başlayacaklarının müjdesini verdi.

banner16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Olcay Kutlusan
Mehmet Olcay Kutlusan - 4 ay Önce

Aydin'ın en eski ve köklü ailelerinin ikamet ettiği Hasanefendi mahallesi artık hem bakımsız hemde ( hizmete giren Cafe ve barlar ) saygısız ve çevreyi rahatsız eden saygısız kişilerin insafına terk edilmiştir. Binalarımız önündeki kaldırımlara da rast gele araç park edenler kaldırım taşlarını yerlerinden çıkmasına ve yayalar için tehlike arz ettiği gerçeğini vurgulamak istiyorum. Belediyemizden kısa sürede önlem alacağı konusunda iyimser olduğumu belirtirim. Saygılarımla

bülent zülfü ekinci
bülent zülfü ekinci - 4 ay Önce

Fatih başkanımla EFELER İYİ olacak

İsa çiftçi ambarcık köyü
İsa çiftçi ambarcık köyü - 4 ay Önce

Telefon.numaranızagönderin bizimyollarçok kötü 2 lira kazanayız.5lirasanayiyeveryoz

SIRADAKİ HABER