Aydın'da deprem

Aydın'da deprem

Manisa'nın kırk ağaç ilçesinde 11,8 km derinliğinde saat 14,26'da deprem oldu. Kandilli'den yapılan ilk açıklamada 5,1 büyüklüğünde olduğu belirtildi. Bir haftadır artçı sarsıntıların yaşandığı Manisa'da 5,1 büyüklüğündeki deprem vatandaşlar arasında panik ve korku yarattı. Manisa’da meydana gelen deprem Aydın’da da hissedildi. 

MANİSA VALİLİĞİ'NDEN AÇIKLAMA

Manisa’nın Kırkağaç ilçesinde meydana gelen deprem sonrası Manisa Valiliğinden yapılan açıklamada herhangi bir yaralanma ve hasarın meydana gelmediği belirtildi.
Kandilli Rasathanesi Ve Deprem Araştırma Enstitüsünden alınan verilere göre Manisa’nın Kırkağaç ilçesinde 5.1, AFAD verilerine göre 4.8 büyüklüğünde meydana gelen deprem sonrası Manisa Valiliği açıklama yaptı. Herhangi bir yaralanma ve hasarın meydana gelmediği belirtilen açıklamada şu ifadelere yer verildi:
"28.01.2020 tarihinde saat 14.26'da merkez üssü Kırkağaç ilçesi olan 4.8 büyüklüğünde deprem meydana gelmiştir. Depremde can kaybı, yaralanma ve herhangi bir hasar meydana gelmemiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur”

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2020, 14:56
YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158