Aydın’da 5 kişi tutuklandı

Aydın’da 5 kişi tutuklandı

Aydın’da İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı tarafından düzenlenen operasyonlarda 5 kişi tutuklandı, 4 şüpheli hakkında adli kontrol tedbiri uygulandı.

Konuyla ilgili Aydın Valiliği’nden yapılan açıklamada, “Halkımızın huzur ve güvenliğinin sağlanması için uyuşturucu madde ile mücadele kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler tarafından 23 Kasım-30 Kasım 2020 tarihleri arasında 58 olay ortaya çıkarılmıştır. İcra edilen faaliyette 73 şüpheli hakkında işlem yapılmış, 5 şüpheli tutuklanmış, 4 şüpheliye adli kontrol tedbiri uygulanmıştır. Emniyet ve Jandarma birimlerimizce bu zaman diliminde 207,20 gram Esrar, 1.648,18 gram Metamfetamin, 56 adet Sentetik Ecza, 10,33 gram Sentetik Kannabinoid ele geçirilmiştir. Valiliğimizce, vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğinin sağlanmasına yönelik olarak alınan tüm tedbirler arttırılarak aynı kararlılıkla ve gayretle sürdürülecektir” denildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Naif idin
Naif idin - 9 ay Önce

Sizleri tebrik ediyorum lütfen bu made kullananları ortadan toplayın çocuklarımıza yazık aileler dağılıyor kızlarımızı harcıyorlar lütfen desteğimiz sizinledir made ne olursa olsun kullanan satan taşıyan herkesi içeri tıklayın ülkemiz düzelir eminim

liste
SIRADAKİ HABER