Ekiz, Mersin'e yapılan saldırıyı kınadı

Ekiz, Mersin'e yapılan saldırıyı kınadı

CHP Efeler ilçe Başkanı Polat Bora Mersin'e yapılan çirkin saldırıyı kınayan CHP Efeler İlçe Kadın Kolları Başkanı Özlem Ekiz, "Biz demokrasinin galip geleceğine olan inancımızla yolumuza devam edeceğiz" dedi.

Ekiz, çirkin saldırı ile ilgili olarak yaptığı yazılı açıklamada; "Bu akşam evinin önünde, CHP Efeler İlçe başkanımıza yapılan saldırı demokrasiye,barışa,huzura yapılmıştır.Bu saldırının azmettiricileri de sonlarının geldiğini biliyorlar.Birlikte görev yapmaktan onur duyduğum İlçe başkanım Polat Bora MERSİN’in her zaman yanında olduğumuzu ve bu olayın takipçisi olacağımızdan tüm kamuoyu emin olsun.
Unutulmasın ki Cumhuriyet Halk Partisi ADALET,BARIŞ ve KARDEŞLİK’ten yana olan büyük bir ailedir.Biz Demokrasi’nin galip geleceğine olan inancımızla yolumuza devam edeceğiz." dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yüksel akcum
Yüksel akcum - 2 yıl Önce

Bu yapılan hükmedenlerin kadına bakışının kötü sonucudir. chp nin yukselisinde ki kadının rolünün önemidir.ne yaparsa yapsinlar cumhuriyet halk partisi basaracaktır başarmak görevimiz geçmis olsun başkanım laik çağdaş üniter devletin sigortası Türk kadınıdır asla vazgeçmiyoruz kadına şiddete hayır

liste
SIRADAKİ HABER

banner158