ARYA’da görev değişimi

ARYA’da görev değişimi

Kuşadası Belediyesi’nin öz iştiraklerinden Arya Turistik Tesisleri A.Ş yönetiminde görev değişikliği yaşandı. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Engin Doyran, bayrağı Tümer Apaydın’a devretti.
 
Belediye işletmelerinde kaliteli hizmetin adresi haline gelen Arya A.Ş’nin yeni yönetim kurulu başkanı Tümer Apaydın oldu. Yaklaşık 2,5 yıldır Arya A.Ş’nin yönetim kurulu başkanlığı görevini büyük bir başarıyla sürdüren Engin Doyran görevini Tümer Apaydın’a devretti. Engin Doyran’dan devraldığı görevi büyük bir titizlikle yürüteceğini belirten Tümer Apaydın, “Değerli Engin Doyran’ın Arya A.Ş’yi nereden nereye getirdiğini çok iyi biliyoruz. Görevi kaldığı yerden aynı hassasiyetle yürüteceğim. Emekleri için kendisine çok teşekkür ederim” dedi.
 
“MARKA DEĞERİ OLAN BİR ŞİRKET YARATTIK”
Arya A.Ş’deki görevini Apaydın’a devreden Engin Doyran ise “Göreve geldiğimizde Arya A.Ş, kapalı bir deposu bile olmayan borç batağında bir şirketti. Bilgi birikimim, tecrübem, yönetim kurulu üyelerim ve özverili çalışanlarımızın değerli katkılarıyla mali disipline ve marka değerine sahip bir şirket yarattık. Aileme daha fazla zaman ayırmak için görevimi bırakma kararı aldım. Sayın Tümer Apaydın sahip olduğu tecrübe ve donanımla Arya A.Ş’yi daha iyi bir konuma getirecekti. Hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.  

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158