Çerçioğlu’na bir teşekkür de Tamirciler Odası’ndan

Çerçioğlu’na bir teşekkür de Tamirciler Odası’ndan

Korona virüs salgını nedeni ile işyerini kapatmak zorunda kalan ya da işleri düştüğü için evine ekmek götürmekte zorlanan esnafa sahip çıkan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na bir teşekkür de Aydın Tamirciler Odası Başkanı Hasan Eyefçi’den geldi.
Salgın nedeni ile esnafa sahip çıktığı için daha önce birkaç oda Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etmişti. Aydın Tamirciler Odası Başkanı Hasan Eyefçi de yazılı bir basın açıklaması yaparak Başkan Çerçioğlu’na bu zor günlerde esnafa sahip çıktığı için teşekkür etti.
Oda Başkanı Eyefçi, basın açıklamasında şunları söyledi:
“Koronavirüs salgını tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hayatı durdurdu. Bunun etkisini birçok insanımız işsizlik olarak yaşamaya başladı. Hayatın akışının durmasıyla birlikte yaklaşık 600 oda mensubumuzdan çok büyük çoğunluğu bu dönemde işlerini yapamaz hale geldi. Bizim sektör hâlihazırda birçok sıkıntıyla boğuşuyordu ve esnafımız diğer birçok işkolundaki esnafımız gibi zor durumdaydı. Uzun zamandır işlerimizde durgunluk vardı ve piyasada nakit para dönmüyordu. Koronavirüs salgını ise işlerimizi tamamen durdurdu. 
Koronavirüs salgınıyla birlikte çoğu günlük kazançla ayakta duran oda mensuplarımız zor günler geçiriyor. Evlerine ekmek götüremeyen oda üyelerimize ise her zaman bizlerin yanında olan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız sahip çıktı. Bu zor zamanlarda bizlerin yanında olan ve her türlü yardımı evlerine kadar getiren Başkanımız Çerçioğlu’na tüm oda üyelerim adına teşekkür ederim. Bu zor günleri de Aydın’daki bu dayanışma kültürüyle birlikte aşacağız.”

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158