Efeler’de yeni bir damak tadı

Efeler’de hizmet veren Şehzade Lokantası’nın açılışı törenle gerçekleştirildi. İşletme sahibi Mevlüt Fatih Yüksel, lezzetli ürünler, uygun fiyat ve deneyimli personelle hizmet verdikleri mekana herkesi davet etti.

Efeler’de yeni bir damak tadı
banner102

Aydın’ın Efeler ilçesinde faaliyetine başlayan ve işletmeciliğini bir dönem futbol hakemliği de yapan Mevlüt Fatih Yüksel’in yaptığı Şehzade Lokantası, düzenlenen törenle kapılarını açtı. Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AYESOB) hizmet binası altında hizmet veren lokantanın açılış törenine AYESOB Başkanı Selahittin Çetindoğan, oda başkanları ve davetliler katıldı. Açılışta konuşan Başkan Çetindoğan, “Türkiye’de ekonomik şartların bu ara çok bozuk olduğu bir dönemde katma değer ve istihdam yaratmak için bir iş yeri açılıyor. Önce inanmak ve güvenmek lazım. İnşallah Allah yolunuzu açacaktır. Bize terzini, berberini ve lokantanı değiştirme derlerdi. Bugünden itibaren yeni bir damak tadıyla lokantayı değiştiriyoruz. Ben kendilerini tebrik ediyorum. Allah yollarını açık etsin” dedi.

“ÜRÜNLERİMİZ ÇOK LEZZETLİ”
Eşi Gülnaz Yüksel ile birlikte davetlileri ağırlayan İşletme sahibi Mevlüt Fatih Yüksel, tekstil sektöründe iki farklı işletmelerinin olduğunu ifade ederken farklı bir sektöre de girişi yaptıklarını belirtti. Aydın’da lezzetli ve uygun fiyatlı bir mekan ihtiyacı olduğunu dile getiren Yüksel, “Ondan dolayı burayı açmaya karar verdik. İnşallah başarılı olmuşuzdur. Ekibimiz deneyimli arkadaşlardan oluşuyor. Kebapçımız ürünleri kıymadan değil zırhlanmış etten yapıyor. Ürünlerimiz çok lezzetli. Allah’tan nasibimiz varsa burada uzun yıllar devam etmek istiyoruz” dedi.

60 ARAÇLIK OTOPARK İMKANI
Sulu yemeğin yanı sıra ızgara çeşitlerinin de menülerinde yer aldığını dile getiren Yüksel, hafta içi 07.00 – 22.00, Cumartesi günleri ise 08.00 – 23.00 saatleri arasında hizmet verdiklerini ve yılbaşına kadar Pazar günleri kapalı olduklarını dile getirdi. Bilinenin aksine sadece esnaf lokantası olmadıklarını ve akşam servislerinin de olduğunu belirten Yüksel, “Fiyatlarımız da gayet makul. Lezzetimizle de iddialıyız. Mekanımız 65 kişi kapasiteli ama önümüzdeki yaz bahçe takviyesiyle kapasiteyi 100’e çıkaracağız. 6 personelle hizmet veriyoruz.” dedi. Yüksel ayrıca gelen konukların kullanabileceği 60 araçlık otopark alanında da mevcut olduğunu dile getirdi.

Kaynak: Hedef

banner16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER