Kahvehanecilerden Başkan Çerçioğlu’na teşekkür

Kahvehanecilerden Başkan Çerçioğlu’na teşekkür

Aydın Kahveciler Odası Başkanı Uğur Anbarlı, işsiz kalan kahvecilerin zor günler geçirdiğine dikkat çekere yaptığı desteklerden dolayı Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti.

Aydın’da korona virüsüne karşı alınan tedbirler kapsamında zor günler geçiren kesimlerden birisi de kahvehaneciler olduğunu vurgulayan Kahveciler Odası Başkanı Uğur Anbarlı şunları söyledi:

"Bu tedbir salgının yayılmaması için yerinde bir tedbir olsa da, kahvehanelerde günlük ücretle çalışan birçok insanımız bu sebeple işsiz kaldı. Günlük geçim kaygısındaki bu insanlarımız işyerlerinin kapatılmasıyla birlikte zor duruma düştü. Neyse ki Aydın'da Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu her ihtiyacı olanın yanında olduğu gibi başka bir geliri olmayan kahvehane çalışanlarımızın da yanında yer aldı. Başkanımız Özlem Çerçioğlu, sosyal belediyeciliğin güzel bir örneğini göstererek ihtiyaç sahibi bu vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermiş ve çalışanlarımızın gönlünde taht kurmuştur.Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır”

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158