Söke Kahveciler Odası’ndan teşekkür

Söke Kahveciler Odası’ndan teşekkür

Söke Kahveciler Odası Başkanı Ali Öztürk, yaptığı yazılı basın açıklamasıyla Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti. Başkan Öztürk, “Büyükşehir Belediyemiz üzerine düşeni hakkıyla yerine getiriyor, hükümetten bizi hayata bağlayacak ekonomik yardımlar bekliyoruz” dedi.

"Ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına alan bu korona virüs nedeniyle iş yerlerimiz kapandı" vurgusu yapan Söke Kahveciler Odası Başkanı yazılı açıklamasında şunları söyledi:

"İş yeri sahipleri ve yanında çalışanlar yaklaşık 1 aydır çok mağdur durumdalar. Mağduriyetimizi gidermek adına Aydın Büyükşehir Belediyesi gıda ve erzak yardımı yapıyor. Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu’na çok teşekkür ediyorum. Bu zor günlerde esnaflarımızın yanında olduğu için. Düşünebiliyor musunuz bizler günlük kazandığıyla geçinen insanlarız 1 aydır tek kuruş kazanmadık. Eve ekmek götürecek nasıl götürecek.
Bir kez daha Sayın Özlem Çerçioğlu'na çok teşekkür ediyorum bu yardımlar bizler için çok önemli. Sadece bizim kahveci esnafımız değil tüm Aydın'da ihtiyaç sahiplerine destek oluyor. Sürecin en başından beri gerek yardım paketleri olsun gerek dezenfekte çalışmaları olsun elinden geleni fazlasıyla yapıyor. Aydın Büyükşehir Belediyemiz üzerine düşeni hakkıyla yerine getiriyor. Biz esnaf olarak hükümet ten de bizi hayata bağlayacak ekonomik yardımlar bekliyoruz."

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Efkan atar
Efkan atar - 2 yıl Önce

Bizd e sokelıyız onca yere başvurduk ama çıkmadı yardım sigortasız ve ıssızsız günlük işlere godıyorduk

liste
SIRADAKİ HABER

banner158