Alıcık: Kahraman Türk polisimize güvenimiz tamdır

Alıcık: Kahraman Türk polisimize güvenimiz tamdır

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, Polis Haftası dolayısıyla yaptığı basın açıklamasında "Kahraman Türk polisimize güvenimiz tamdır" dedi.

Başkan Haluk Alıcık, Türk polisi olmanın zor olduğunu, gece gündüz devlet için çalışmayı, Türk milleti için çırpınmayı gerektirdiğini kaydetti. Başkan Haluk Alıcık; “ Türk polisi olmak; özveri ister, özgüven ister, öz değerlere bağlılık ister, yetmedi mangal gibi yürek ister.  Türk Polis Teşkilatı, suç ve suçluyla mücadelede cesaret nişanesi, vatana, millete, bayrağa sevgide cevval bir sadakat timsali, masum ve mağdurları korumada asalet numunesidir. Dilerim ki, Türk polisi mahşeri vicdan türbesinin inanmış türbedarı olarak her daim var olur” dedi.

“177’NCİ KURULUŞ YILI KUTLU OLSUN”
Başkan Haluk Alıcık ; “15 Temmuz FETÖ darbe teşebbüsü sırasında, şehadet şuuru ile kahramanlık yazan Ömer Halisdemir' e,  teröristlerin havadan bombaladıkları Gölbaşı Polis Özel Harekat Daire Başkanlığı'nda şehit olan 51 kahramanımıza, İzmir'de kahramanlık destanı yazan Fethi Sekin'e,  yurt içinde ve yurt dışında terörle mücadele esnasında şehadet şerbetinden içen aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet niyaz ediyorum. 

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde Türk Milletinin kurduğu demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti'ne yönelecek her türlü şer odaklarını önlemek ve her karışı atalarımızın kanları ile sulanmış bu vatan toprakları üzerinde Türk Milletinin huzur ve güven içerisinde yaşamasını temin eden Türk Polis teşkilatımızın 177’nci kuruluş yılını kutluyorum.

Halen görevi başında bulunan , Türk milleti düşmanına baş eğmemiş, onay vermemiş kahraman Türk Polislerimizi saygı ile selamlıyor, en iyi dileklerimi sunuyorum.  Emeklilik günlerini yaşayan polislerimize ve ailelerine sağlıklı huzurlu günler diliyorum" dedi

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158