ASKF yönetiminden AGC’ye ‘hayırlı olsun’ ziyareti

ASKF yönetiminden AGC’ye ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Aydın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Hasip Arıkan ve yönetim kurulu üyeleri ile Aydın Futbol İl Temsilcisi Hakan Açıkgöz, Aydın Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Ferdi Uzun ve yönetim kuruluna ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Aydın’da geçtiğimiz Ocak ayında yapılan AGC’nin olağan genel kurulunda göreve seçilen Başkan Ferdi Uzun ve yönetimine ziyaretler sürüyor. Yeni başkan Uzun ve yönetimini son olarak Aydın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Hasip Arıkan ve yönetim kurulu üyeleri Okan Yalçın, Ömer Altuntaş, Levent Aydın Karaca, Ayhan Afşar, Ercan Gündoğdu, Serdar Küçük ile Aydın Futbol İl Temsilcisi Hakan Açıkgöz, ziyaret etti.

“AYDIN BASINI İÇİN BİZLER İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”
AGC yönetimine başarılar dileyen Başkan Arıkan, “Kulüplerimize her toplantıda yerel gazetelere abone olun diyoruz. Bizler de ASKF olarak yerel gazetelerimize imkanlarımız doğrultusunda destek olmaya çalışıyoruz. Aydın basını için bizler için çok önemli.” dedi. Aydın’da 175 üyelerinin bulunduğunu kaydeden Başkan Arıkan, “Amacımız, daha çok kulübe ulaşmak ve bünyemize katmak. Bu anlamda yönetim kurulu olarak büyük bir özveriyle çalışıyoruz. ASKF’nin elde ettiği bir başarı varsa bu da yönetim kurulunun başarısıdır.” diye konuştu. Ziyaretleri için ASKF Başkanı Arıkan, yönetim kurulu üyeleri ve Futbol İl Temsilcisi Açıkgöz’e teşekkür eden AGC Başkanı Uzun, “AGC olarak bizler de Aydın sporuna büyük önem veriyoruz. Bu doğrultuda spora katkı sağlamak için büyük bir özveriyle çalışıyoruz. Bizim Aydın sporun gelişmesi anlamında yapabileceğimiz her hususta katkı sağlamaya hazırız.” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158