Belediyespor’dan AGC’ye ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Belediyespor’dan AGC’ye ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Aydın Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Polat Bora Mersin, Aydın Büyükşehir Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Ömer Altuntaş, yeni ofis binasına taşınan Aydın Gazeteciler Cemiyeti’ni (AGC) ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Aydın’da geçtiğimiz eylül ayında yeni ofis binasına taşınan AGC’ye ziyaretler devam ediyor. Bugüne kadar birçok kurum ve kuruluşu misafir eden AGC, son olarak Aydın Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Polat Bora Mersin ve Aydın Büyükşehir Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Ömer Altuntaş’ı ağırladı. Yeni ofis binasına taşınan AGC’ye ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunan Başkan Mersin ve Futbol Şube Sorumlusu Altuntaş, AGC Başkanı Ferdi Uzun, yönetim kurulu üyeleri ve gazeteciler tarafından karşılandı. 

“AYDIN’DA TESİSLEŞME SORUNUNUN ÇÖZÜLMESİ GEREKİYOR”
Samimi bir ortamda geçen ziyarette Mersin, Aydın’da yeterli spor tesisinin bulunmadığına dikkat çekerek “Adnan Menderes Stadyumu’nun yan sahalarında aynı anda 4 takım antrenman yapıyor. Futbol takımları antrenman yapacak saha bulamıyor. Aydın Büyükşehir Belediyesi olarak biz antrenman sahamızı Aydın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’muzun talebi doğrultusunda bazı takımlara açtık. Bu tesis sorunu sadece futbolda değil her branşta var. Aydın’da tesisleşme sorununun çözülmesi gerekiyor.” dedi. Ziyarette Mersin ve Altuntaş, misafirperverliklerinden dolayı AGC Başkan Uzun ve ekibine teşekkür ederek görevlerinde başarı diledi.
Başkan Uzun da Mersin ve Altuntaş’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158