Buharkent doğalgaza kavuşuyor

Sosyal medya hesabından müjdeyi veren Başkan Erol: “İlçemizde doğal gaz çalışmaları başlamış olup, dağıtım şirketi tarafından ön kayıtlar talep edilmektedir” dedi.

Buharkent doğalgaza kavuşuyor

Aydın'ın en uzak ve en küçük ilçeleri arasında yer alan Buharkent'te doğalgaz kullanımına başlanıyor. Sosyal medya hesabından müjdeyi veren Başkan Erol: “İlçemizde doğal gaz çalışmaları başlamış olup, dağıtım şirketi tarafından ön kayıtlar talep edilmektedir” dedi.  

Aydın'ın Buharkent ilçesinde son yıllarda yapılan yatırımlarla enerji, sanayi, turizm, eğitim ve sosyal alanda büyük ivme kazanan ilçede büyümeyle birlikte yatırım planlamaları da artarak devam ederken Doğalgaz çalışmalarında da sona gelindi. Her geçen gün yeni projelerle ilçeye değer katmaya devam eden Belediye Başkanı Mehmet Erol, geçtiğimiz aylarda doğalgaz onayının meclisten geçtiği müjdesini vermesinin ardından bu kez abonelik çalışmalarının başladığı müjdesini sosyal medya hesabından duyurdu.

Müjdeli haberi sosyal medya hesabından da duyuran Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol: “Buharkent halkının doğalgazı 2024 yılında kullanacağı sözünü vermiştik. Buharkent'in doğal gaz kullanmasına yönelik talebimiz doğrultusunda doğalgaz dağıtım şirketinin yazılı başvurusu sonucu Belediye Meclisimiz tarafından Buharkent'e doğal gaz sağlanmasına yönelik istenilen meclis kararı oy birliği ile alınmıştı. 2024 yılında Buharkent'imizde 4 binin üzerinde konutumuz doğal gazı kullanacaktır. İlçemizde doğal gaz çalışmaları başlamış olup, dağıtım şirketi tarafından ön kayıtlar talep edilmektedir. 3 Eylül mahallemizde ikamet eden tüm vatandaşlarımız doğal gaz çalışması ile ilgili ön kayıt yaptırmak için 3 Eylül Mahalle Muhtarımız Mustafa Çetinkaya'ya başvurmalıdır. Doğalgazımız ilçemize hayırlı olsun” dedi.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158