DEVA Partisi anneler gününü tarlada, emekçi anneler ile kutladı

DEVA Partisi anneler gününü tarlada, emekçi anneler ile kutladı

Deva Partisi İl Başkanı Meltem Gürler, Efeler İlce Başkanı Mehmet Karakavukoğlu ve yönetim kurulu üyeleri anneler gününü tarlada çalışan kadınlarla birlikte kutladı. 

Deva Partisi Aydın İl Başkanı Meltem Gürler; “Anne her şeyden önce emektir. Bu yüzden memleketimizin en verimli topraklarına sahip tarım şehri Aydınımızda, anneler gününü emekçi kadınlarla birlikte kutlamak istedik. Deva Partisi olarak üretenin, emekçinin özellikle de kadın emekçilerin yanında yer almak bizim temel önceliklerimizden.

Bugün Efeler İlçe Başkanımız Mehmet Karakavukoğlu ve Yönetim Kurulu üyelerimiz ile birlikte önce Dalama pazarında daha sonra da çilek toplayan kadınlarla tarlada birlikte olduk, bu özel günü kutladık.” dedi. 
Aydın’da Deva Partisi olarak, birçok etkinlikte bulunduklarını belirten Meltem Gürler,  Aydınlı hemsehrilerine Genel Başkan Ali Babacan ve Deva Partisi'ne olan ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Gürler ayrıca, “Bir yandan teşkilatlanma çalışmalarımız devam ederken diğer yandan pazarda, tarlada, köyde, kentte hemşerilerimizle buluşuyor ve neredeyse tamamının yaşadıkları sıkıntıları dinliyor ve çözüm önerilerimizi paylaşıyoruz. 

Ne mutlu bize ki; herkes Deva Partisi'nin sorunları çözecek bir parti olduğunun farkında, Genel Başkanımızdan övgü ile bahsediyorlar ve bizleri de tanıdıkları için, umutlarını canlandırdığımız için teşekkür ediyorlar. Biz de daha fazla şevkle çalışmaya devam ediyoruz. Hiç kimse umutsuzluğa kapılmasın, ilk seçimde ehliyet, liyakat ve tecrübe sahibi kadrolar iş başına gelecektir. Özellikle Parlamenter Demokrasi'ye geçtikten sonra Türkiyemizin ve Aydınımızın -doğru tercihlerle- iyileşme sürecini yaşayacağına inanıyorum. 
Bu vesile ile tüm annelerin anneler gününü bir kez daha kutluyorum” dedi

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2022, 21:45
YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158