Germencik Belediyesi sosyal tesis için ilk kazmayı vurdu

Germencik Belediyesi sosyal tesis için ilk kazmayı vurdu

Germencik Belediyesi önemli bir çalışmaya daha imza atıyor. Sosyal alanlar kazandırmak, spora ve sporcuya katkıda bulunmak için Turanlar yolu üzerinde yeni bir sosyal tesisin yapım çalışmalarına başladı. Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş çalışmaları ziyaret ederek, incelemelerde bulundu. Sosyal tesisin içerisinde mesire alanı, kafeterya ve halı sahanın da olacağını ifade eden Belediye Başkanı Fuat Öndeş bu anlamda ilçenin önemli bir eksikliğini gidererek, aileler için ise sosyal bir tesis kazandıracaklarını ifade etti. 

İLÇEMİZE SOSYAL ALANLAR KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ
Turanlar yolu üzerinde yapımına başlanan sosyal tesisi ziyaret eden ve incelemelerde bulunan Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş şunları kaydetti;
“Spora ve sporcuya önem veriyor, ilçemizin önemli bir eksiğini Germencik Belediyesi olarak tamamlıyoruz. Turanlar yolu üzerinde içerisinde halı saha, kafeterya, mesire alanı ve giyinme kabinlerinin de olduğu sosyal tesisimiz için ilk kazmayı vurduk Kısa zaman içerisinde çalışmalarımızı tamamlayarak bu güzel tesisi ilçemize kazandıracak, halkımızın hizmetine sunacağız. Hayırlı ve uğurlu olsun.”

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158