'Haydi, Alparslan’a destek olalım'

'Haydi, Alparslan’a destek olalım'

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu SMA'lı Alparslan Sarıboğa'nın tedavi kampanyasına destek verdi. Başkan Çerçioğlu SMA'lı çocuğu olan ailelerin yaşadıkları sıkıntıları yakından bildiklerini söylerken "Haydi, Alparslan'a destek verelim" dedi.

Annesi Habibe Sarıboğa ve babası Ömer Sarıboğa, Alparslan bebeğin tedavisi için şimdiye kadar gerekli tutarın yüzde 7'sinin karşılandığını ifade etti. Tedavi için 2 milyon 156 bin dolarlık bir tedavi masrafının ortaya çıktığını söyleyen aile, son günlerde iyice artan dolar kuru yüzünden iyice zor durumda kaldıklarını belirtti. 2 yaşındaki çocukları için Başkan Çerçioğlu'nun verdiği desteğin mutluluğunu yaşayan aile, destek için teşekkür etti. 

Başkan Çerçioğlu SMA'lı çocukların tedavi sürecinin çok masraflı ve zor olduğunu, bu çocuklara ve ailelerine gereken desteği her zaman vermeye devam edeceklerinin altını çizdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmet BozkurtBü
İsmet BozkurtBü - 1 hafta Önce

Büyük şehir belediye başkanı sn Özlem Çerçioğluna bu duyarlı davranışından ötürü teşekkür ederim. Daha fazla yardım için bilbordlarda kampanyayı duyurması gerekli paranın yardım sever vatandaşlarında katkı sağlamasına vesile olmasını temenni ederim. Hasta çocuğumuza acil şifalar dilerim.

liste
SIRADAKİ HABER

banner158