İncirliova Belediyesi Balık Restoranı açıldı

İncirliova Belediyesi Balık Restoranı açıldı

İncirliova Belediyesi tarafından ilçeye Balık Restorantı kazandırıldı. Kültür Parkta yer alan restoranın açılışına AK Parti Aydın Milletvekili Ömer Özmen, İlçe Kaymakamı Canan Hançer Baştürk, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Karpuzlu Belediye Başkanı Hilmi Dönmez, AK Parti İl Başkanı Gökhan Ökten, İlçe başkanları, meclis üyeleri, kurum müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
 

AÇILIŞ ÖNCESİ MİSAFİRLERE EKMEK ARASI BALIK İKRAM EDİLDİ

Açılışta konuşma yalan Başkan Kaya, "Bizim dönemin belediye başkanlarının en büyük sıkıntısı pandemi, deprem gibi büyük felaketleri üst üste yaşamak oldu. Birçok hizmet yaptık. Ancak pandemi, deprem felaketi gibi nedenlerle bu hizmetlerin açılışları için büyük törenler gerçekleştiremedik. 8 yeni park yaptık, Adnan Menderes Yürüyüş Yolu yaptık pandemi oldu. Hangar’ı açtık, tören yapalım dedik, deprem oldu. Özetle bir türlü büyük bir törenle açılış yapmak nasip olmadı. İşte bugün yaklaşık 4 buçuk yıldır yaptığımız tüm hizmet ve yatırımların nazar boncuğu niyetinde bu açılışı düzenliyoruz. Balık Restoranımız ve bu zamana kadar yaptığımız tüm hizmetlerimiz İncirliovamıza hayırlı olsun. Biz İncirliova Belediyesi olarak; Aydın’da balık sadece Kuşadası ve Didim’de yenmez, İncirliova’da da çok güzel balık yenir diyoruz. Hangar Restoranımız İncirliova halkı tarafından nasıl çok beğenildiyse, Aydın’ın dört bir yanından insanlar geliyor, her gün dolup taşıyorsa, Balık Restoran’ımızda aynı şekilde dolup taşacaktır diye düşünüyorum. Bu nezih aile mekânı halkımıza hayırlı olsun" dedi

İNCİRLİOVA BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

İncirliova'yı Aydın'ın penceresi olarak belirten AK Parti Aydın Milletvekili Ömer Özmen, "Belediyemizin istihdama sağlayacağı bu katkı çok önemli. İncirliova ilçemizde kısa zamanda çok işler başaracağımıza ben inanıyorum. Yaklaşık 6 ay sonra yapılacak yerel seçimlerde Cumhur İttifakı'mızın İncirliova belediyemizi yönetmesini sağlayacağız. İncirliova ilçesi bizim için önemli. Aydın'ın en yakın ilçesi adeta penceremiz bizim buralar. Burada yapılan güzel işlerin Aydın'da da bir yansıması olacağına inanıyorum" diye konuştu.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158