Kuşadası Belediyesi’nden yıl boyunca 280 bebeğe hoşgeldin ziyareti

Kuşadası Belediyesi’nden yıl boyunca 280 bebeğe hoşgeldin ziyareti

Kuşadası Belediyesi tarafından, yeni çocuk sahibi olan ailelerin sevincine ortak olmak amacıyla gerçekleştirilen Hoş Geldin Bebek ziyaretleri sürüyor. 2022 yılında 280 bebeği ziyaret eden Kuşadası Belediyesi ekipleri, hediye ettikleri bebek bakım çantaları ile de ailelerin yüzünü güldürdü.

Kuşadası Belediyesi tarafından yaşama geçirilen Hoş Geldin Bebek projesi kapsamında Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından bebeklere içerisinde battaniye, bebek şampuanı ve bezi, termometre, tırnak makası, biberon, emzik ve yeni doğan takımının bulunduğu özel olarak hazırlanmış çantalar hediye ediliyor.

“KÜÇÜK YA DA BÜYÜK FARK ETMEKSİZİN HEMŞEHRİLERİMİZİN YANINDAYIZ”
Sosyal belediyecilik anlayışından asla taviz vermediklerini belirten Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Seyfi Seyhan Suvari, “ Kuşadası Belediyesi olarak küçük ya da büyük fark etmeden tüm hemşerilerimizin yanında olmaya çalışıyoruz. Kentimizde doğan her bebek bizler için çok kıymetli. Onlar daha güzel bir kentte büyüsünler diye hizmet üretmekten vazgeçmeyeceğiz. Bu kentte doğan büyüyen yaşayan her bir hemşerimizin yüzündeki gülümsemeye talibiz. ‘Hoş Geldin Bebek’ projesi kapsamında kentimizde dünyaya gözlerini açan bebeklerin ailelerini ziyaret ediyoruz” dedi. 

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158