Posacı ,Spor Bilimleri Fakültesini ziyaret etti

Posacı ,Spor Bilimleri Fakültesini ziyaret etti

Aydın Milletvekili Rıza Posacı, 27 Eylül 2021 tarihinde Üniversitemiz Spor Bilimleri Fakültesini ziyaret etti.

Ziyarete; Aydın Milletvekili Rıza Posacı’nın yanı sıra Spor Bilimleri Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Burçin Ölçücü, İletişim Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Yüksel Yalova ve akademik personel katıldı.

Aydın Milletvekili Rıza Posacı, Spor Bilimleri Fakültesine destek olacağını vurgulayarak spor alanında yapılacak olan başta tesisleşme olmak üzere her türlü proje ve AR-GE çalışmalarına katkılarının olacağını dile getirdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Spor Bilimleri Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Burçin Ölçücü, Üniversitemiz Spor Bilimleri Fakültesinin bölgenin kalbi olduğunu, yeni nesil vizyonu ile ülke yükseköğrenimine ve alanında önemli bir katma değer sağladığını ifade etti.
Spor Bilimleri Fakültesinin projeleri, çalışmaları ve mevcut durumu hakkında bilgi paylaşımında bulunan Prof. Dr. Ölçücü,  “Üniversitemiz ve Spor Bilimleri Fakültesinin gelişim sürecine hız vermek adına başta ilin milletvekilleri olmak üzere ilgili kişi, kurum ve kuruluşlarla iş birliği ve dayanışmayla ekip ruhuyla çalışmaya devam edeceğiz. Üniversitemiz ve Spor Bilimleri Fakültemiz şehir ile birbirini besleyen ve birbirinden güç alan iki ruh olarak gelişecek, bu vesile ile Aydın ve Ülkemiz kazanacak.” dedi.

Spor Bilimleri Fakültesinde yapılan çalışmaların, mevcut durum ve ihtiyaçların yerinde görülmesinin kendilerini sevindirdiğini belirten Prof. Dr. Ölçücü, tesislerin yenilenmesi konusunda çalışma yürüttüklerini söyleyerek Spor Bilimleri Fakültesine desteklerinden dolayı Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir’e, Aydın Milletvekili Rıza Posacı ve Prof. Dr. Yüksel Yalova’ya teşekkürlerini iletti.

İletişim Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Yüksel Yalova, Türkiye’de ‘Şampiyonların Okulu’ olarak bilinen ADÜ Spor Bilimleri Fakültesi ve Aydın’da sporun gelişimi için her türlü desteği fakülte olarak vermeye hazrı olduklarını söyledi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmet Bozkurt
İsmet Bozkurt - 3 hafta Önce

Her yerde her zaman hiç durmadan koşuşturan m.vekilimiz Rıza Posacı' yı kutluyorum

liste
SIRADAKİ HABER

banner158