Alıcık'tan Yaşlılar Haftası mesajı

Alıcık'tan Yaşlılar Haftası mesajı

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, 18-25 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajıda yaşlıların haftasını kutlayarak koronavirüs salgını nedeniyle yaşlılara zorunlu olmadıkça evlerinden çıkmama çağrısı yaptı.

Başkanı Alıcık Yaşlılar Haftası mesajında şu ifadelere yer ver: "Büyüklerimiz, Türk Kültürel mirasımızın taşıma ve bu mirasın gelecek nesillere aktarılması gibi kutlu  görevlerini en güzel şekilde yaparlar. 
Onlar, Türk milletinin değişim ve gelişimle beraber tarihimize tanıklık eden en kıymetli hazinelerdir. 
Bizleri bugünlere ulaştıran değerli büyüklerimizin saygınlığını korumak, karşılaştıkları sosyal, ekonomik ve psikolojik sorunları çözüme kavuşturmak görevimizdir. 

Türk kültürünü ve İslam ahlak ve faziletini bizlere öğreten ve bizlerin geleceğine ışık tutan saygı değer büyüklerimizin her zaman yanındayız, yakınındayız. 

Koronavirüs tehdidinin olduğu bugünlerde özellikle siz değerli büyüklerimizin evlerinden çıkmamalarının sağlıklarıniçin çok önemli olduğunu tekrar hatırlatıyor, değerli büyüklerimizin Yaşlılar Haftasını kutluyor, sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum.”dedi

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158