Aydınlı yazar, kitapseverler ile imza gününde buluştu

Aydınlı yazar, kitapseverler ile imza gününde buluştu

17 yaşında yazmaya başladığı romanı “Affetmek Yetmez”i piyasaya süren ve yazabilmenin doğuştan gelen bir yetenek olduğunu ifade eden yazar Derya Aydın, ilk imza gününde kitapseverler ile buluştu.

Birçok yazar bazen romanlarını çeşitli sebeplerden dolayı tamamlayamıyor ve bu eserlerin birçoğu gün yüzüne çıkmıyor fakat Aydınlı yazar Derya Aydın, 17 yaşında yazmaya başladığı romanı ‘Affetmek Yetmez’i tamamlayarak ilk baskısını gerçekleştirdi. Evli ve 2 çocuk annesi olan Yazar Aydın, gençlik dönemlerinde romanının büyük bir bölümünü yazdığını ve yaklaşık 9 aylık bir süreçte de romanın kalan kısmını tamamladığını ifade etti.

“Yazmak beni rahatlatıyor”

Anne-babası ayrı olan 17 yaşındaki bir genç kızın günlüklerinden yaşamının anlatıldığı romanının imza günü yoğun ilgi gördü. Yazmanın kendisini rahatlattığını ve kendisini daha sakin hissettiğini ifade eden Yazar Derya Aydın; “İlk kitabımı okuyucu ile buluşturmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu kitabımı, 17 yaşında yazmaya başlamıştım ama çeşitli sebeplerle önceliklerim değiştiği için tamamlamak bugüne nasip oldu. Yaklaşık 9 aylık bir süreçte tamamladım ve toplam bin adet basıldı. Şu anda kitabım internet ortamında ve çeşitli illerde satışa çıktı” dedi. Aydın, imza gününe gösterilen ilgiden de memnun olduğunu sözlerine ekledi.

Çok sayıda kitapseverin ilgi gösterdiği imza gününe Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim, Aydın Yönetici, Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Fırat Barışık, Türk Eğitim-Sen Aydın Şube Başkanı Veli Yıldırım, Kent09 İmtiyaz sahibi ve Posta Gazetesi Aydın Temsilcisi Cemil Ağırbaşer katıldı.

Haber: Uğur Eser

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Akif YILMAZ
Mehmet Akif YILMAZ - 3 yıl Önce

Sanatın en güzel bölümlerinden biri yazarlık ,şairlik ve edebiyatın çeşitli dallarıyla ilgilenmektir. Bir yazar hayal dünyasını,ufkunu,ileri görüşlülüğünü, içinde bulunduğu toplumsal davranışları harmanlayarak bir eser ortaya koyar. Kalıcı olan ve emeklerinin sonucu eserinizden dolayı tebrik eder,başarılarınızın devamını dilerim.

Buket SARAN
Buket SARAN - 3 yıl Önce

Başarılarının devamını diliyorum.

Etem ORUÇ
Etem ORUÇ - 3 yıl Önce

Yazar derya Aydın'ı kutluyorum. Bu kadar seçkin insanın imza gününe katılması için kadın olmak mı gerekli acaba diye düşündüm.

Muhterem ÇELİK
Muhterem ÇELİK - 3 yıl Önce

Tebrik ederim başarılarının devamını dilerim.

liste
SIRADAKİ HABER

banner158