Başkan Çerçioğlu’ndan Çağrı

Başkan Çerçioğlu’ndan Çağrı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın başlattığı “İyilik daha bulaşıcı” kampanyasına Aydınlılardan destek gelmeye başlarken, Başkan Çerçioğlu da kampanyayı büyütme çağrısında bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Ankara’da başlayan ve tüm Türkiye’ye yayılan “İyilik daha bulaşıcı” kampanyası Aydın’da da görülmeye başlandı. Hem vatandaşlara hem de küçük esnaflara destek olması amacıyla Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın bakkalların veresiye defterini satın alma kampanyası yayılmaya devam ediyor. Dün Aydın’da da gizemli bir hayırsever bakkalın veresiye defterini satın alarak 50 kişinin 33 bin liralık borcunu ödemişti. Yaşanan bu durum karşısında Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, sosya medya hesabından yaptığı paylaşımla Aydınlıları kampanyayı büyütmeye davet etti.

“Millet içinde imece olur”
Başkan Çerçioğlu yaptığı paylaşımda “Devlet içinde devlet olmaz ama millet içinde imece olur demiştik. Ankara BŞB Başkanımız Mansur Yavaş’ın başlatmış olduğu “İyilik daha bulaşıcı” kampanyasına Aydınlı vatandaşlarımız da katılıyor. Tüm vatandaşlarımızı bu imeceyi daha da büyütmeye davet ediyorum” ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158