Başkan Kaya; Her zaman olduğu gibi sahadayız

Başkan Kaya; Her zaman olduğu gibi sahadayız

İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya; Acarlar Mahallesi'nde belediye ekipleri tarafından yapımı devam eden park, yol yapım ve parke taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceledi. İncelemenin ardından yaptığı açıklamada Başkan Aytekin Kaya, "Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor" dedi.

2019 yerel seçimlerinde milyonlarca lira borçla devraldığı İncirliova Belediyesi'ni uyguladığı tasarruf tedbirleri ile düzlüğe çıkarmayı başaran Başkan Aytekin Kaya, yöresel ürünler satış merkezi, yürüyüş yolu ve oto galericiler sitesi projeleri için düğmeye bastı. Söz konusu projelerin yapımında büyük mesafe kaydedilirken, Başkan Kaya, belediye ekiplerinin rutin belediyecilik hizmetlerini de yakından takip ediyor. Son olarak İncirliova’nın en büyük mahallesi olan Acarlar'da devam çalışmaları yerinde inleyen Başkan Kaya, bir araya geldiği vatandaşların sorun ve taleplerini de dinledi.

çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor

Belediye olarak çalışmaya devam ettiklerini belirten İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, “Her zaman olduğu gibi sahadayız, vatandaşlarımızın isteklerini ve sorunlarını dinliyor, hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Ekiplerimizin Acarlar Mahallemizde gerçekleştirdiği park, yol yapım ve parke taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceledik, yaptığımız planlama doğrultusunda ilçemiz genelindeki çalışmalarımız merkez ya da kırsal mahalle ayrımı olmaksızın tüm hızıyla devam ediyor. İncirliova’mızın geleceği için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2021, 21:48
YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158