Başkan Öndeş; Halkımızın huzur ve refahı için çalışıyoruz

Başkan Öndeş; Halkımızın huzur ve refahı için çalışıyoruz

Germencik Belediyesi ilçenin dört bir yanında yoğun çalışma programı uyguluyor. Vatandaşların taleplerini hızlıca yerine getiren ekipler, Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş’in talimatıyla sorunları çözmeye devam ediyor. Tekin, Ortaklar, Neşetiye ve merkez mahallelerinde eş zamanlı çalışma yapan belediye ekipleri yol, altyapı, çevre düzenlemesi gibi çeşitli faaliyetler gerçekleştiriyor. Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş’in de yakından takip ettiği ve incelemelerde bulunduğu çalışmalar kısa zamanda tamamlanarak hizmete sunulacak.

TEKİN MAHALLESİ KÖY MEYDANI VE KÖPRÜ ÇALIŞMASI
Tekin Mahallesinde yıllardan beridir süre gelen sorunlara el atan Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, büyükşehir belediyesi iş birliği ile yol yapımı gerçekleştirmişti. Ardından vatandaşların talebi üzerine köy meydanı ve o güzergahtan geçen kanal üzerinde köprü yapımı çalışması başlatıldı. Çalışmalarda sona gelinirken son dokunuşların ardından köy meydanı hizmete açılacak.

SÖZLEŞMELİ PİYADE ER GÖRKEM AKKUŞ PARKI AÇILIYOR
Germencikli Şehit Sözleşmeli Piyade Er Görkem Akkuş’un adının verildiği parkta son çalışmalar sürerken, parkın kısa zamanda açılması planlanıyor. Germencik’e yeni bir sosyal tesisin daha kazandırılması ve şehit askerin adının ölümsüzleştirilmesi için başlatılan park yapım çalışması tamamlanarak halkın hizmetine sunulacak.

NEŞETİYE MAHALLESİNDE ÇALIŞMALAR TAMAMLANDI
Germencik Belediyesi’nin yoğun çalışma takvimi uyguladığı bir diğer mahalle ise Neşetiye oldu. Ekipler mahalleden geçen kanal üzerine vatandaşların rahatça ulaşım sağlamaları için köprü yapımı gerçekleştirdi. Yol yapımlarının ardından çalışmalar tamamlanarak köprü hizmete sunulacak. Neşetiye’de yapılan bir diğer iş ise geçtiğimiz aylarda evi yanan bir vatandaşa belediye yardım eli uzatmış ve ev yapımı başlatmıştı. Ev tamamlanarak mağdur vatandaşa teslim edildi.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İŞ BİRLİĞİ İLE YOL VE YAĞMUR SUYU HAT YAPIMI
Aydın Büyükşehir Belediyesi ASKİ ekipleri ve Germencik Belediyesi iş birliği ile merkezden sanayiye kadar olan güzergahta ekipler hummalı bir çalışma gerçekleştiriyor. Aşırı yağışlarda mevkide yaşanan su baskını ve taşkınları önlemek, sorunsuz bir altyapı hizmeti sunmak için çalışma başlatan ASKİ ekiplerinin yağmur suyu hat yapımları devam ediyor.  Hat çalışmalarının tamamlanmasının ardından yol yapımlarına geçilerek güzergah sorunsuz ve güzel bir görüntüye kavuşacak. 

"HALKIMIZIN HUZUR VE REFAHI İÇİN ÇALIŞIYORUZ”
Göreve geldiği günden bugüne ilçede bir çok önemli projeye hayat veren, ciddi çalışmalara imza atan Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş halkımızın huzur ve mutluluğu için çalışıyoruz dedi. Öndeş “İlçemizde belediyemiz ve Aydın Büyükşehir Belediyesiyle iş birliği altında yürüttüğümüz çalışmalarımız sürüyor. Daha yaşanabilir ve modern bir Germencik hedefimize emin adımlarla yürüyor, önemli çalışmalara imza atıyoruz. Önceliğimiz halkımızın talepleri ve iş programımızı her zaman söylediğim gibi onların talep, beklenti ve önerilerine göre oluşturuyoruz. Halkımızın huzur ve refahını sağlamak için çalışmalarımız artarak devam edecek”  

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158