Başkanı Öndeş mahalle buluşmalarına devam ediyor

Başkanı Öndeş mahalle buluşmalarına devam ediyor

Halk buluşmalarına devam eden Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, Meşeli Mahallesi’ni ziyaret etti. Sürekli sahada bulunan ve belirli bir program çerçevesinde mahalleleri ziyaret eden Fuat Öndeş’in son durağı Meşeli Mahallesiydi. Vatandaşlarla bir araya gelerek Germencik Belediyesi olarak gerçekleştirilen faaliyetlere değinen ve yapılması planlanan işler hakkında sohbet eden Öndeş, vatandaşların görüş, öneri ve taleplerini dinledi.
 
“EVİ YANAN VATANDAŞIMIZ İÇİN BELEDİYEMİZ SEFERBER OLACAKTIR”    
Talihsiz bir kaza sonucu evi yanan vatandaşla da görüşen Fuat Öndeş, evin yeniden yapılması için belediye olarak tüm imkanlarımızla hizmetinizdeyiz dedi. Öndeş “Germencik Belediyesi olarak şehrin dokusunu değiştirmeye devam ediyor, yıllardır beklenen hizmetleri günler içerisinde halkımızın hizmetine sunuyoruz. Zorluklar ve mali sıkıntılara rağmen faaliyetlerimize aralıksız sürdürüyoruz. 

Yoğun çalışma tempomuz içerisinde vatandaşlarımızla da bir araya gelip onların görüş öneri ve taleplerini dinliyoruz. Programımız çerçevesinde bugün Meşeli Mahallemize ziyarette bulunarak halkımızla buluştuk. Evi yanan bir vatandaşımızın evinin yeniden yapılması için çalışma başlatacağız. Belediye olarak tüm imkanlarımızla evi tamamlayıp bu mağduriyeti gidereceğiz. Tüm Meşeli halkımıza ilgileri ve sıcak ağırlamaları için teşekkür eder, saygılarımı sunarım.” dedi.   

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158