Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Ekipleri yol yatırımları sürüyor

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Ekipleri yol yatırımları sürüyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin kent genelinde yol yatırımları devam ediyor. Yol yatırımları Çine'de de sürerken, planlamalar dahilinde Büyükşehir Belediyesi'nin Fen İşleri Dairesi Başkanlığı yol yapım ekipleri Tatarmemişler - Kuşlarburnu yolunda hummalı bir çalışma yürütüyor. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Aydın'ın en ücra noktalarında bile yatırımlara devam ettiklerini söyledi.

Fen İşleri ekipleri 10 bin 500 metrelik Tatarmemişler - Kuşlarburnu yolunun (Madran yolu) 8 kilometrelik bölümünde altyapı çalışmalarını tamamlarken geriye kalan 2.5 kilometrelik kısımda da çalışmalara devam ediyor.

Aydın'ı dört bir tarafında yatırımlar yapmayı sürdürdüklerini ifade eden Başkan Çerçioğlu, "Yol yatırımlarımız planlamalar dahilinde durmaksızın devam ediyor. Havaların biraz daha düzelmesiyle birlikte yol yapım çalışmalarına hız vereceğiz. Amacımız vatandaşlarımızın kaliteli ve konforlu yollarda yolculuk yapmalarını sağlamak. Bunun için de ekiplerimiz dağ-taş dinlemeden çalışıyor" dedi.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158