Büyükşehir Belediyesi'nden jet yalanlama geldi

Büyükşehir Belediyesi'nden jet yalanlama geldi

17 günlük tam kapanma ile getirilen Alkol satışını yasaklayan kararının altında aralarında Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun da bulunduğu 7 CHP'li Belediye Başkanın da imzası olduğu iddiası doğru çıkmadı.

Sosyal medyada gündem olan ve tepki çeken alkol yasağı ile ilgili kararda imzası olduğu iddia edilen 7 CHP'li Belediye Başkandan ilk yalanlama ise Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkanı Özlem Çerçioğlu'ndan geldi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada, gündeme gelen "İmza" iddiası yalanlandı.... Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada;

"Aydın İl Hıfzısıhha Kurulu'nda oy birliğiyle alındığı açıklanan 2021/25 sayılı kararda Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Özlem Çerçioğlu'nun imzası bulunmamaktadır. Kamuoyunun bilgisine sunarız" ifadeleri kullanıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Mithat TAŞDAN
Ahmet Mithat TAŞDAN - 1 yıl Önce

Madem imza attı diyordamı imza attığı belgeyi yayınlayın yoksa iftiracı ve müfteri durumuna düşersiniz ne CHP yi nede herhangi bir CHP li belediye başkanını karalamaya gücünüz yetez burdan size ekmek çıkmaz.

Mehmet Öztürk
Mehmet Öztürk - 1 yıl Önce

Aman alkol yasağına imza atmadık telaşına düşün. Ramazan mübarek ayda CHP den beklenen hareket. İlla edep illa edep

liste
SIRADAKİ HABER

banner158