Çerçioğlu BŞB Başkanlar toplantısında

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla Ankara’da düzenlenen büyükşehir belediye başkanları toplantısına katıldı.

Çerçioğlu BŞB Başkanlar toplantısında
banner148

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ile birlikte CHP’li 10 büyükşehir belediye başkanının daha hazır bulunduğu ve CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun başkanlığında gerçekleşen toplantıda,  devralınan belediyelerin mali durumu ve önümüzdeki süreçte yerel yönetimlerde atılacak adımlar değerlendirildi. Başkan Çerçioğlu, toplantıyla ilgili değerlendirmesinde sosyal belediyeciliği esas alan çalışmalara devam edileceği vurgusu yaptı. 

“VERİMLİ BİR TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİK” 

CHP’li 11 büyükşehir belediye başkanı arasında tek kadın başkan olmasıyla dikkatleri üzerine çeken  Çerçioğlu, toplantıyla ilgili olarak sosyal medya hesabından fotoğraf paylaşmasının ardından değendirmede bulundu. Toplantının verimli geçtiğini söyleyen Çerçioğlu, “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun başkanlığında Büyükşehir Belediye Başkanlarımızla verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Tüm vatandaşlarımızı kucaklayan ve sosyal belediyeciliği esas alan çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2019, 18:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner149