CHP Efeler Kadın Kolları’nda kermes

CHP Efeler Kadın Kolları’nda kermes

CHP Efeler Kadın Kolları ihtiyaç sahibi üniversite öğrencileri için keşkek kermesi düzenledi.

Sevgi Yolu’nda düzenlenen kermese, Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, CHP Aydın İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir, CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin, CHP Efeler İlçe Kadın Kolları Başkanı Özlem Ekiz ve Aydın halkı katılım gösterdi.

CHP Efeler Kadın Kolları olarak belirli aralıklarla keşkek kermesleri düzenlediklerini belirten Özlem Ekiz, daha önce düzenlemiş oldukları kermeslerde ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin kırtasiye ihtiyaçlarını karşıladıklarını, bu kermesle de ihtiyaç sahibi olduklarını belirledikleri üniversite öğrencilerine destek amacı güttüklerini dile getirdi.

Özlem Ekiz, “Aydın’da okuyan dışarıdan gelen maddi durumu iyi olmayan bizim belirlediğimiz öğrencilerimize destek amaçlı yapıyoruz. Buradan gelecek miktarla belki bir aylık iki aylık elektrik faturalarını ödeyecekler.” dedi.

Ramazan ayında koli yardımları yaparken denk geldikleri üniversite öğrencilerinden bir liste oluşturduklarını dile getiren Ekiz, öğrencilerden talep gelmesini beklemeden ellerini taşın altına koyduklarını dile getirdi.

Bundan sonraki yapacakları kermeslerinden ihtiyaç sahibi insanlar için yapılacağını duyuran Özlem Ekiz, Efeler halkından destek beklediklerini sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2019, 16:12
YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158