Efeler'de gece mesaisi

Efeler'de gece mesaisi

Efeler Belediyesi’nin koronavirüsün yayılımı engellemek için aldığı tedbirleri sürüyor. Başkan Fatih Atay’ın talimatıyla gece saatlerinde başlayan dezenfekte çalışması sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti.

Koronavirüse karşı aldığı önlemlerle ve yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, Efeler ’de salgın hastalık koronavirüsün yayılmasını önlemek için Efeler Belediyesi ekiplerine gece gündüz temizlik ve hijyen hizmetlerini arttırmak için talimat verdi.

Efeler Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri 27 Mart Cuma gecesi başlattığı temizlik ve hijyen çalışmaları Cumartesi günü sabahına kadar aralıksız devam etti. Efeler Belediyesi ekipleri tarafından ilçe genelinde sokaklar yıkandı. Çevrede toz, toprak ve insan sağlığına zararlı maddelerin oluşmasını engellemeyi hedefleyen ekiplerin yaptığı çalışmalarla çevre ve hava kirliliğinin önüne geçiliyor.

Salgın hastalığın yayılması ve engellenmesi için gece gündüz temizlik ve hijyen çalışmalarını sürdüren “Temizlik İşleri Çalışanları”nın çalışmaları vatandaşlar tarafından takdir ediliyor.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158