Efeler’de taksiler dezenfekte edildi

Efeler’de taksiler dezenfekte edildi

Efeler Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay’ın talimatı ile ilçedeki tüm taksileri ve taksi duraklarını dezenfekte etti.

Efeler Belediyesi, Yeni Tip Koronavirüs (COVID-19) mücadelesini ara vermeden sürdürüyor. Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, Başkan Atay’ın talimatı ile ilçedeki tüm taksileri ve taksi duraklarını dezenfekte etti. Çalışmalara Aydın Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde bulunan taksilerden başlayan ekipler, koronavirüsün yayılmasını büyük ölçüde engelliyor.

Vatandaşların sağlığı konusunda büyük bir özveri ile çalışan Başkan Atay, koronavirüs salgını ülkeyi terk edene kadar mücadelelerini sürdüreceklerini açıkladı. Başkan Atay, “Vatandaşlarımızın sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürdürmesi önceliğimiz. Bu konuda tüm imkânlarımızı seferber ederek gereken tüm tedbirleri alıyoruz. Bize gelen geri dönüşler çok olumlu. Çalışan bir Efeler Belediyesi, sağlıklı bir Efeler var. Koronavirüs salgını tüm ülkemizde sona erene kadar yoğun bir tempoda çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.
 
VATANDAŞLAR BELEDİYENİN MÜCADELESİNDEN MEMNUN 
Efeler halkı, belediyenin koronavirüse karşı sergilediği mücadeleden memnun olduklarını dile getirirken, Başkan Atay’ın çalışmalarını takdir ettiklerini, çalışmalar sayesinde kendilerini daha güvende hissettiklerini söyledi. Salgın konusunda büyük bir özveriyle çalışıldığı için Efelerli vatandaşlar Başkan Atay’a ve Efeler Belediyesi personellerine teşekkür etti.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158