Halk ekmek tam kapasite çalışacak

Halk ekmek tam kapasite çalışacak

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, sokağa çıkma yasağı sonrasında twitterdan yaptığı paylaşımda Halk Ekmek'in tam kapasite ile çalışacağını duyurdu.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Aydın’ın da aralarında yer aldığı 31 ilde sokağa çıkma yasağı ilan edilmesinin ardından twitterdan yaptığı paylaşımda şunları söyledi:
"Aydın Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek tam kapasite çalışarak size hizmet vermeye devam edecek. Aydın Büyükşehir Belediyesi olarak temel ihtiyaçlarınızın karşılanması için her zaman yanınızdayız."

Başkan Çerçioğlu ikinci paylaşımında ise; "Aydın Büyükşehir Belediyesi ASKİ, içme suyu ve atık su tesislerimiz ile arıza ve teknik servislerimiz sokağa çıkma yasağı boyunca tam kapasite ile çalışmaya devam edecektir. ASKİ bünyesinde hizmetlerimiz aksamadan devam edecektir." ifadelerini kullandı.

Başkan Çerçioğlu, son olarak yaptığı yaplaşımda ise "Önümüzdeki iki gün boyunca Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin kamu düzeni, itfaiye, temizlik, güvenlik, toplum sağlığı, çevre, su ve atık su hizmetleri tam kapasiteyle sürdürülecektir. Aydın Büyükşehir Belediyesi olarak tüm gücümüz ile yanınızdayız." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER