İki aday aynı okulda oy kullandı

İki aday aynı okulda oy kullandı

Millet İttifakı Nazilli Belediye Başkan Adayı Kürşat Engin Özcan, CHP Aydın  Milletvekili Süleyman Bülbül ve Saadet Partisi Nazilli Belediye Başkan Adayı Vahap Kırca aynı okulda oy kullandı.

Nazilli'nin Yıldıztepe Mahallesindeki Yavuzselim İlkokulu, farklı siyasi partileri sandıkta buluşturdu. Millet İttifakı Nazilli Belediye Başkan Adayı İYİ Partili Kürşat Engin Özcan sandığa eşi Aslı Özcan ile birlikte giderken CHP Aydın  Milletvekili Süleyman Bülbül ve SP Nazilli Belediye Başkan Adayı Vahap Kırca da Yavuzselim İlkokulu'ndaydı.
Özcan 1335 numaralı sandıkta, CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül 1325 numaralı sandıkta, İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Durmuş Kural 1329 numaralı sandıkta oy kullandı. Partililerle birlikte vatandaşlık görevini yerine getiren Özcan'a CHP İlçe Başkanı Serkan Sevim de eşlik etti.
SP ADAYI DA OY KULLANDI
Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Vahap Kırca da Engin Özcan ile aynı okulda ve 1344 numaralı sandıkta oyunu kullandı. SP'li aday İYİ Partili rakibi ile tokalaşarak birbirlerine başarı dilediklerinde bulundu.

AYDIN İL BAŞKANI NAZİLLİ'DE
Öte yandan CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır oyunu Beşeylül İlkokulunda 1009 nolu sandıkta kullandı. Millet İttifakı paydaşları Yavuzselim İlkokulunda oylarını kullandıktan sonra Çankır'ın yanına gelerek sandıkları ziyaret etti.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2019, 13:23
YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158