İmamoğlu'nu hedef gösterdi!

İmamoğlu'nu hedef gösterdi!

Aydın İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Okumuş, İçişleri Bakanlığı tarafından iki saat kala duyurulan sokağa çıkma yasağı üzerinden İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu eleştirdi. İmamoğlu, yasaktan haberdar edilmediklerini açıklamıştı.

İçişleri Bakanlığı'nın yasaktan iki saat önce duyurduğu, 31 ildeki sokağa çıkma yasağı kararıyla ilgili açıklama yapan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, belediye olarak bilgilendirilmediklerini açıklamıştı. 

İmamoğlu şunları dile getirmişti: 
"Sokağa çıkma yasağı kararı ansızın alınmamalı. İBB olarak bu kritik karardan haberdar değiliz, bilgilendirilmedik. Yarın İstanbul’da hangi hizmetleri verip vermeyeceğimizi bile bilmiyoruz. Ortak akıl ve iş birliği olmayan her karar sadece kafa karışıklığı ve panik yaratır."  

İmamoğlu'nun Twitter hesabından yaptığı bu açıklamaya yanıt veren Aydın İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Okumuş, alınan kararın ardından belediye hizmetlerinde yaşanabilecek sorunun sorumlusu olarak İmamoğlu'nu göstermeye çalıştı. (Yurt Gazetesi)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhiddin Çetin
Muhiddin Çetin - 2 yıl Önce

Makam uğruna,koltukta kalmak için devlet geleneğinin dışında siyasi açıklama yapmak alınan karardan daha kötü. Kimse aslı görevini yapmıyor birilerine yaranmak için siyaset yapıyor,eskiden devlet memurları emekli oluncaya kadar siyasi beyanda bulunmazlardı,üzgünüm..

liste
SIRADAKİ HABER

banner158