İncirliova şehitler için yürüyecek

İncirliova şehitler için yürüyecek

İYİ Parti Buharkent İlçe Başkanlığı, Belediye Nikah Salonu'nda 2. Olağan Kongresini gerçekleştirdi. Tek Liste ile gidilen kongre seçiminde mevcut başkan Serdar Kocakaya güven tazeledi. İdlib’de şehit düşen 34 Mehmetçik için dualar eşliğinde okunan mevlit ile başlayan kongreye

Suriye’nin İdlib kentindeki hain saldırıda şehit olan 36 askerimiz için bugün İncirliova ilçesinde “Şehitlerimize Saygı Yürüyüşü” gerçekleştirilecek. Tüm Aydınlıları yürüyüşe davet eden CHP İl Başkanı Ali Çankır “Şehitlerimiz için tek ses, tek yürek olacağız” dedi.

Geçtiğimiz günler şehit olan 36 askerimiz ve bu vatan uğruna hayatını kaybetmiş tüm kahraman Mehmetçiklerimiz adına Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın İl Başkanlığı tarafından “Şehitlerimize Saygı Yürüyüşü” gerçekleştirilecek. Yürüyüş ile ilgili CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır tarafından yapılan açıklamada “Şehitlerimizin acısını hala yüreğimizde taşıyoruz ve yaşanan bu olaylar ulus olarak hepimizi çok derinden yaraladı. İdlib’te yaşanan kalleşçe saldırının ardından hayatını kaybeden şehitlerimiz ve ordumuza destek olmak için bugün saat 17:00’de İncirliova İlçesi Yahya Ümit Orbay(Sulupark) meydanında başlayacak olan ‘Şehitlerimize Saygı Yürüyüşümüzde’ buluşuyoruz” ifadelerine yer verildi.

Tek yürek vurgusu
Gerçekleştirilecek olan yürüyüşte hiçbir siyasi parti, kişi, kurum ve kuruluşları temsil eden pankart veya görsellerin bulundurulmayacağını belirten Çankır; “Sadece Türk Bayrağı ve Atatürk Posterleri altında tek ses, tek yürek olacağımız yürüyüşümüze tüm Aydınlı hemşerilerimizi görmek bizleri onurlandıracaktır. Bu vesile ile başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vatan uğruna hayatını kaybetmiş tüm kahraman askerlerimizi rahmet ile anıyor, tüm gazilerimize minnet duygularım ile birlikte saygılarımı sunuyorum” dedi.

gelen konukların yakasına siyah kurdele takıldı.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158