Kaplan ailesinden karanfilli kutlama

Kaplan ailesinden karanfilli kutlama

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan ve eşi Nazlı Kaplan, 8 Mart Kadınlar Günü’nde Çakırbeyli Pazarı’nda vatandaşları ziyaret ederek karanfil dağıttı. 

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, 8 Mart Kadınlar Günü’nde ilçedeki kadınlara jest yaptı. Eşi Nazlı Kaplan ile birlikte Çakırbeyli Pazarı’nı ziyaret eden Kaplan, kadınlara anlamlı günde karanfil dağıtarak günlerini kutladı. Başkan Kaplan, Kadınlar Günü dolasıyla yayınladığı mesajında ise, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü, eşit şartlarda dünyaya gelen insanların yarısını oluşturan kadınlarımızın hayatın her alanında karşılaştıkları zorluklara karşı var olma mücadelelerini simgeleyen birlik, beraberlik  ve dayanışma günüdür. 8 Mart tarihi bize kadının önemi ve kadın olmanın ağır sorumluluğu üzerine düşünme fırsatı sunar. Çünkü kadının mücadelesi tek başına bir cinsiyet mücadelesi değildir” dedi. 

Kaplan sözlerini, “Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'in (SAV)  ''Cennet annelerin ayağı altındadır'' hadisi şerifinin feyziyle  hayatımızın her anında varlıklarıyla onur duyduğumuz ve desteklerini  bizden hiçbir zaman  esirgemeyen kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevginin, şefkatin ve fedakarlığın  simgesi olan kadınlarımıza saygılarımı sunuyorum” diyerek tamamladı.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158