MHP Aydın İl Başkanı Alıcık; “Bütün işi aşıya bırakamayız”

MHP Aydın İl Başkanı Alıcık; “Bütün işi aşıya bırakamayız”

Milliyetçi Hareket Partisi Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, tam kapanma sürecinin çok iyi değerlendirilmesi gerektiğini belirterek, “Büyün işi aşıya bırakamayız” dedi. 
MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, 17 Mayıs Pazartesi günü saat 05.00’da son bulacak tam kapanma öncesi açıklamalarda bulundu. Korona virüsün ancak önlemlere uyarak yenilebileceğini belirten Alıcık, “Virüsü yok sayamayız. Onun normal hayatımızı elimizden almasına da izin vermemeliyiz. Bunu tedbirlere uyarak başarabiliriz. Yükün, ağırlığın  büyük kısmını yüklenen kahraman bilim insanlarımızın, sağlık çalışanlarımıza karşı  sorumluluk duygusu, bizlere tedbirlere uyma isteği vermelidir. Yapmanız gereken kapanma kurallarına uymak, kendinizi korumak ve aşı sıranızı beklemektir. Bütün işi de aşıya bırakmayalım. Aşıya kadar kurallara disiplinli uymak, birlikte mücadele etmek hepimizin sorumluluğudur” dedi.
Tam kapanmanın sonucunun bayram niteliğinde haberler olmasını dileyen Alıcık, “Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca  beyefendinin nezninde tüm sağlık çalışanlarımıza, bilim insanlarımıza, her alanda mücadeleye katkı veren arkadaşlara efe yürekli hemşerilerim adına teşekkür ederim. Şehit olan sağlık çalışanlarımıza, vefat eden vatandaşlarımıza, tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. En güvenli kalemiz olan evimizde 17 Mayısa kadar mücadeleyi sürdüreceğiz. Bu fedakarlığın sonu bayram olsun. Orucumuz sıhhatli, sahurumuz, iftarımız bereket, dualarımız kabul olsun. Tüm hemşerilerimi muhabbetle selamlıyor, sağlık ve huzurlu günler diliyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158