MHP İl Başkanı Alıcık: Atatürk Türkiye’dir

MHP İl Başkanı Alıcık: Atatürk Türkiye’dir

Milliyetçi Hareket Partisi Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Alıcık mesajında, “Atatürk istiklal demektir, Atatürk istikbal demektir, Atatürk Türkiye’dir” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık mesajında şu ifadeleri kullandı:

"İlk Cumhurbaşkanımız, Gazi Mustafa Kemal Atatürk, tarihe yön veren, talihe yol açan, yaşadığı zamanın dışına çıkıp Türk milletinin yol başçısı olan büyük bir kumandan, imrenilecek bir devlet adamı, eşsiz bir siyaset ve dava insanıdır.
Bir matem döneminden ziyade bir muhasebe ve murakabe günü olan 10 Kasım aziz Atatürk’ümüzü anmak ve anlamak için mühim bir zamandır. 
Türkiye Cumhuriyeti onun göstermiş olduğu hedefler doğrultusunda bugün çok daha güçlü, çok daha güvenli ve dik duruşludur.

Kuruluş ruhu hamd olsun ayaktadır.
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çizdiği yol haritasına, tarihi gerçeklere, Türk milletinin ruh köküne tamamıyla müzahir ve münasiptir.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, muhterem manevi varlığına ve eserlerine yönelik sinsi emellerin asla bir sonuca ulaşamayacağı inancımızı bir kez daha muhataplarına hatırlatarak;   ebediyete intikal edişinin 82. yıl dönümünde aziz Atatürk’ümüzü rahmetle, şükranla, saygıyla anıyorum.


Ruhu şad, mekânı cennet olsun.
Büyük Atatürk'ümüzün izinde, endüstri 4.0 disiplininde, yapay zeka gerçekliğinde, bir elinde ilim-bilim, bir elinde ahlak ve erdem olan, Türk milli disiplinleri bezenmiş Türk gençleri; naçiz bedenlerin gelip geçici olduğu şu fani dünyada, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ümüzün emaneti Türkiye Cumhuriyetimizi ilelebet ve ilanihaye payidar kılacaktır. Ne mutlu Türk'üm diyene."

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER