Mustafa Savaş; Sağlıklı ve mutlu yuvaların yapı taşı annelerdir

Mustafa Savaş; Sağlıklı ve mutlu yuvaların yapı taşı annelerdir

AK Parti Aydın Milletvekili, TBMM KİT Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş, 'Anneler Günü' nedeniyle yayınladığı mesajında “Sağlıklı ve mutlu yuvaların yapı taşı annelerdir” dedi.

Savaş, Annelerin; sevginin, şefkatin, merhametin, fedakârlığın en güzel ve özel örneği olduğunu ifade ettiği mesajında şunları söyledi

“Anneler, nesilleri yetiştirmede kilit rol oynar, aile birliğinin tesis edilmesini sağlar. Sağlıklı ve mutlu yuvaların yapı taşı annelerdir.

Büyüklere hürmeti temel alan bir medeniyetin mensubu olarak özellikle annelerimizi üzecek her türlü davranıştan kaçınmamız gerektiğinin altını çizmek istiyorum. Bilakis annelerimize hayatımızda ne kadar önemli bir yerde olduğunu hissettirmeli, onları el üstünde tutmalıyız. Biliyoruz ki anne, evlatlarının en kıymetli sığınağıdır.

Tam kapanma sürecinin yaşandığı, Kovid-19 pandemisi ile mücadele ettiğimiz bugünlerde, belki de anne özlemiyle yaşıyoruz. Ancak sadece bugün değil, her gün annelerimize olan sevgimizi, muhabbetimizi hissettirmemiz için bir vesile. Sabırla ve metanetle zor günleri atlattığımızda; annelerimizin ellerine koşacak, onlara kucak dolusu sevgimizle sarılacağız.

Şehitlerimizin kıymetli emanetleri olan şehit annelerimiz başta olmak üzere tüm annelerin Anneler Günü’nü kutluyor, ahirete irtihal etmiş annelerimizi de rahmetle ve minnetle anıyorum.”

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158