Okan Yalçın güven tazeledi

Okan Yalçın güven tazeledi

Aydın Şehiriçi Motorlu Taşıtlar Kooperatifi Olağan Genel Kurulu yapıldı. Mevcut Başkan Okan Yalçın yeniden seçilerek güven tazeledi.

Mart ayında yapılması gereken ancak pandemi nedeniyle ertelenen Aydın Şehiriçi Motorlu Taşıtlar Kooperatifi Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Pandemi kurallarına uygun gerçekleşen genel kurula Aydın Şoförler Odası Başkanı Semih Özmeriç, ASKF Başkanı Hasip Arıkan, Tes-İş Sendikası Başkanı Mustafa Aydın, Aydın Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği Başkanı Selahattin Çetindoğan, Esnaf Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Akköy katıldı.

Genel kurulda konuşulan en önemli konulardan bir tanesi 1 numaralı hat ile ilgili gelişme oldu. Aydın Büyükşehir Belediyesi UKOME Başkanlığı’nın onayı ile 1 numaralı hattın 00:00-06:00 arasında Otogar-Mimar Sinan Mahallesi güzergahında çalışmaya başladığı açıklandı.

Tek aday olarak girdiği seçimde yeniden Başkan seçilen Okan Yalçın, “Pandemi sürecinin ilk aşamasında, müşterilerimizin güvenliği için tüm araçlarımıza el dezenfektanları ve şoförlerimizin can güvenliği için maskeler Kooperatifimiz tarafından temin edilmiştir. Sonraki aşamada da araçların düzenli ve sıklıkla dezenfekte edilmesi, araçlarımıza müşterilerin kullanabilmesi için dezenfektanlar ve maskeler Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından temin edilerek dağıtılmıştır. Bu konuda gösterdikleri hassasiyet ve destek için Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu ve çalışanlarına teşekkür ederiz” dedi.

Yalçın’ın yönetimi şu isimlerden oluştu:
Nahit Atan, Önder Eroğlu, Kemal Selçuk, Basri Yaman, Edip Çağlayan, Günaydın Işık, Nuri Çakır ve Ümit Yazıcı yer aldı. Denetim Kurulu ise Ozan Başlıkaya, Aydın Uslubaş ve Ali Can

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158