Ömer Günel ilk Başkanlık vekaletini kadın Meclis Üyesi’ne bıraktı

Ömer Günel ilk Başkanlık vekaletini kadın Meclis Üyesi’ne bıraktı

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, ilk başkan vekilliğini Kuşadası’nın kadın meclis üyelerinden Funda Şenol’a verdi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’na destek vermek üzere İstanbul’a giden Başkan Ömer Günel, vekâleti Türkiye’nin ilk kadın parti belde başkanı olan Funda Şenol’a bıraktı.

Her fırsatta kadınlara duyduğu saygı ve güveni belirten Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, “Sayın Ekrem İmamoğlu’na yapacağım destek ziyareti süresince başkanlık makamına vekâlet meclis üyemiz, ilk kadın belde başkanımız Funda Şenol’u atıyorum. Her zaman söylediğim gibi ben ekibime her zaman güvendim inandım. Bundan sonraki dönemlerde de diğer kadın meclis üyelerimizi başkanlık vekâletlerinde göreceksiniz.“ dedi.

Başkanlık makamına vekâleten atanan Funda Şenol kendisine duyduğu güven için Başkan Ömer Günel’e teşekkür ederek, “Başkanımız ile uzun yıllardır çalışıyoruz. Bizler en alt basamaklardan emeklerimiz ile geldik. Kuşadası’nın da ki her bireyin mutluluğu bizim için öncelikli görevdir. Bunu da Başkanımız Ömer Günel’in liderliğinde gerçekleştireceğiz” dedi.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158