Şarlo cafeden duyarlı davranış

Şarlo cafeden duyarlı davranış

CHP Efeler Belediye Meclisi Üyesi ve Şarlo Cafe işletme sahibi Altan Kemerci, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında gazetecilere kahvaltı ikramında bulundu.

Etkinlikte açıklamalarda bulunan Şarlo Cafe işletme sahibi  Altan Kemerci, mesai kavramı gözetmeksizin görevlerini aşkla yerine getiren gazetecilere minnet duyulması gerektiği ifadelerini kullandı. Kemerci, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde protokolün olmadığı sade bir düzende aile ortamında bir kahvaltı düzenlemek istedik. Şarlo ailesi olarak organizasyonu geleneksel hale dönüştürmeyi düşünüyoruz. Basında çalışan emekçileri kendi mesleğimle eş değer tutuyorum çünkü benim mesleğimin de gecesi gündüzü yok, basın emekçilerinin de gecesi gündüzü, yağmuru ve mesai saati olmadığı için basındaki bütün arkadaşlar tanıdığım, bildiğim, sevdiğim ve değer verdiğim insanlar bugün de özgür bir ortamda protokolün olmadığı sohbet ortamının dolduğu bir ortam yaratarak basın emekçilerine bir jestte bulunmak istedim.” dedi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gerçekleştirilen etkinlikte basına kahvaltı verildi. Organizasyona Aydın Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Semra Şener, Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Ulucan, Nazilli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ümit Özmen ve çok sayıda gazeteci katıldı.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158