Savaş’tan Çerçioğlu’na nezaketsiz davranış

Savaş’tan Çerçioğlu’na nezaketsiz davranış

Adnan Menderes Üniversitesi Akademik Yılı Açılış Töreni için Aydın’a gelen Binali Yıldırım’ı karşılama töreni öncesinde, AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş’ın Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na yaptığı davranış tepki topladı.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Adnan Menderes Üniversitesi’nin (ADÜ) 2019-2020 Akademik Yıl Açılış Töreni’ne katılan TBMM eski Başbakanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım’ı karşılayan isimler arasında yer aldı. ADÜ yerleşkesine geldiğinde kendisini karşılayan isimlerle tek tek tokalaşan Binali Yıldırım, Çerçioğlu ile de tokalaşarak Yerel Seçimlerde gösterdiği başarı nedeniyle tebrik etti.

NEZAKETSİZLİK OLARAK DEĞERLENDİRİLDİ
Tören öncesi Binali Yıldırımı karşılamak için bir araya gelen isimler arasında Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’da vardı. Yerel Seçimlerden sonra ilk kez karşılaşan AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş ile Özlem Çerioğlu’nun karşılaşması sırasında Mustafa Savaş’ın Özlem Çerçioğlu’yla tokalaşmaması, nezaketsiz olarak değerlendirildi.

BİNALİ YILDIRIM’DAN ÇERÇİOĞLU’NA TEBRİK
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı seçimlerini kaybetmesine rağmen, ev sahibi Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu tebrik ederek başarılar dileyen Yıldırım’ın nezaketi ve tavrı, dikkatlerden kaçmadı. Çerçioğlu bu ince yaklaşımı ve tavrı nedeniyle Yıldırım’a ‘Çok Naziksiniz’ diyerek teşekkür etti.

Haber: kent09

YORUM EKLE
YORUMLAR
ZEKAYİ GÜRCAN
ZEKAYİ GÜRCAN - 2 yıl Önce

BÖYLE SAYGISIZ KABA DAVRANIŞLAR HELE BİRDE BAYANA KARŞI OLUNCA DAHADA ÇIRKIN NEZAKET KURALLARIMIZA GÖRE BİR DE DÜŞÜNÜN Kİ KİMLERE OY VERİYORUZ İKİ KERE DÜŞÜNÜP ÖYLE VERİN DERİM DEĞERLİ ARKADAŞLARIM SİYASET Bİ YANA GÖRGÜ ANANE TOPLUMSAL SAYGI KURALLARI BIR YANA DEĞERLİ ARKADAŞLARIM

liste
SIRADAKİ HABER

banner158