Söke Belediyesi Yanınızda

Söke Belediyesi Yanınızda

Tam kapanma sürecinde Söke Belediyesi vatandaşının yanında olacak. 29 Nisan, 17 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek tam kapanma sürecinde Söke Belediyesi saha ekipleri, sorumluluk hizmet alanlarında görev başına olacak.

Söke Belediyesi Temizlik İşleri, Sağlık İşleri, Mezarlık İşleri, Zabıta, Park İşleri gibi birimleri görevlerini hız kesmeden sürdürecek. Vatandaşlar istek, talep ve şikayetlerini Söke Belediyesi’nin 0.256.5181324 no.lu telefonuna iletebilecek. Bu talep ve şikayetler sosyal medya platformları mesaj bölümlerinden de Söke Belediyesi’ne iletilebilecek. 

“SAĞLIKLI GÜNLER İÇİN EVDE KALALIM”

Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel sağlıklı günlere ulaşmak için alınan tedbirler kapsamında kurallara uyma konusunda vatandaşları uyarırken; “17 günlük tam kapanma sürecinde Söke Belediyesi ekiplerimiz görevlerinin başında olacak. Vatandaşlarımızın istek, talep ve şikayetlerini çözüme kavuşturma noktasında da ekiplerimiz duyarlı olacak. Tam kapanma sürecinde Söke Belediyesi olarak hizmet etmeyi sürdüreceğiz” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdurrahman yaban
Abdurrahman yaban - 6 ay Önce

Sayın Başkan güzel bir çalışma başlatmışsınız ama bu sadece efeler merkezde bulunan mezarlıkların İçin olmamalı ben üç yıldır eski Gölhisar köyü yeni ismiyle Gölhisar mahallesinde bulunan mezarlık İçin Bırakın yolu sayaç bağlatıp su parasını ödemeyi kabul etmeme rağmen bir suyu bağlatamadık bir gün o değerli zamanınızı ayırıp bu mahallenin mezarlığına giderseniz bunu sizde göreceksiniz

liste
SIRADAKİ HABER

banner158