Söke Çalışlı Mahallesi'nin 30 yıllık sorunu çözülüyor

Söke Çalışlı Mahallesi'nin 30 yıllık sorunu çözülüyor

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, 30 yıllık bir sorunu daha çözüyor. Topuklu Efe bu kez Söke Çalışlı Mahallesi’nde bulunan yolda asfalt sathi kaplama yapıyor.

30 yıldır yazın tozdan kışın çamurundan bıktıkları yolun Başkan Çerçioğlu’nun talimatıyla yapılıyor olasından duyduğu memnuniyeti belirten Çalışlı Muhtarı Özcan Uyaroğlu, büyük bir sevap işlendiğini ifade etti. Uyaroğlu, “Burası Çalışlı mahallemizin 15 hanelik bir bölümü. Özlem Başkanımızdan Allah razı olsun. Başımızdan eksik etmesin. Başkan Çerçioğlu köylümüz çiftçimiz Söke’miz için büyük şanstır. 30 yıldır vatandaş yazın tozdan kışın çamurdan gidemiyordu bu yolda. Aydın Büyükşehir Belediye Koordinatörümüz kardeşimiz Fatih Akkentli’ye konuyu ilettik. Özlem Başkanımıza ilettiğini bize bildirdi. Hemen Özlem başkanımız çalışmaları başlattı. 700 metre yolumuzu çiftçilerimizin sıklıkla kullandığı bir yolumuz. Büyük sevap işledi Özlem Başkanımız.Kendisine, çok teşekkür ediyoruz.”dedi.   

AKKENTLİ: “ÖZLEM BAŞKAN 30 YILLIK SORUNU ÇÖZÜYOR”
Yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren Aydın Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli, Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun şehir yolu, dağ yolu, köy yolu demeden Söke’nin ihtiyacı olan tüm yollarda çalışma yaptığını ifade etti. Akkentli, "Çalışlı mahallemizin içinde 15 hanemiz bulunuyor. Özlem Çerçioğlu için insanın yaşadığı her yere 1 kişide olsa hizmet hizmettir. Bu yol çiftçilerimizin de sıklıkla kullandığı bir yoldu. Çalışlı Muhtarımız 30 yıldır tozdan çamurdan bıktıklarını ve çözüm istediklerini bize ilettiler. Hemen Özlem Başkanımıza ilettik. Başkanımız  hemen gerekenin yapılması talimatı verdi. Ertesi gün ekiplerimiz geldi. Yolumuz mahallelinin tarlalarına ulaşmasını sağlayan bir yol olarak önemli bir yol. Özlem Çerçioğlu'nun olduğu yerde hizmet vardır. Halkımıza, çiftçilerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158