Vali Köşger koronaya yakalandı

Vali Köşger koronaya yakalandı

Önceki dönem Aydın Valisi şimdiki dönem ise İzmir Valisi olarak görev yapan Yavuz Selim Köşger’in korona testi pozitif çıktı.

Kovid-19 ile mücadele kapsamında sıkı tedbirler alınmaya devam ederken, son günlerde artan pozitif vakalar sonrasında ülke genelinde kritik günler yaşanıyor. Günlük vaka sayılarındaki artış ile birlikte çok sayıda pozitif haberleri de gelmeye devam ederken, eski Aydın Valisi şimdiki İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger’in de koronaya yakalandığı öğrenildi. PCR testinin pozitif çıktığını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bildiren Vali Köşger, vatandaşların kendi ve sevdiklerinin sağlıklarını korumak için kurallara riayet etmelerini istedi. Korona testinin pozitif çıkması üzerine evinde karantinaya alınan ve tedavi sürecine başlanan Vali Köşger’in, genel sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Eski Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger’in koronaya yakalandığı haberini alan Aydınlı birçok siyasi isim de geçmiş olsun mesajları gönderdi.

“Sağlığınıza dikkat edin”
İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımında “Değerli İzmirliler, kıymetli dostlar; Dün yaptırdığım PCR test sonucu pozitif çıkmış, bu gün itibariyle evde karantina ve tedavi sürecimiz başlamıştır. Genel durumum iyidir. Şifayı verecek olan Allah’tan tüm hastalara şifa dileriz. Lütfen sağlığınıza dikkat edin, kurallara uyun” ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER