YURT Gazetesi basılı yayını durdurdu

YURT Gazetesi basılı yayını durdurdu

YURT Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ali Rıza Özkan, gazetenin bugünkü sayısında bir açıklama yaparak, koronavirüsü salgınından dolayı baskıyı durdurduklarını belirtti. 

Salgın geçinceye kadar haber sitesi olarak internet haberciliğini sürdüreceklerini açıklayan Yurt Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ali Rıza Özkan, ZORUNLU AÇIKLAMA başlığı altında şu açıklamayı yaptı:

"Koronavirüsü nedeniyle alınması zorunlu tedbirlerin en fazla olumsuz etkilediği sektörlerin başında basın gelmektedir. Biz her gün, tüm özverimizle gazete bassak dahi, okurun gazeteye ulaşması büyük oranda kısıtlanmış ve yeni tedbirlerle daha da kısıtlanması önerilmektedir. Bu koşullarda oluşan maliyet zararını karşılamamız mümkün değildir. YURT gazetesi okuru çok iyi bilmektedir ki, bizi finanse eden herhangi bir finans veya siyasi kuruluş yoktur. Gücümüz bağımsızlığımız ve gerçeğe olan aşkımızdan geliyor. Ancak, bu koşullarda gazete baskımızı sürdürecek güce sahip değiliz. O nedenle, gazetemizin baskısını koronavirüs salgın tehlikesi geçinceye kadar durdurmaya karar verdik. İnternet haber sitemiz yayınına devam edecektir. Haberlerimize ve yazarlarımıza www.yurtgazetesi.com.tr adresinden ulaşabileceksiniz. Okurlarımıza ve kamuoyuna saygıyla duyururuz."

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158