Aydın'ın ilk Mobil Fotoğrafçılık Atölyesi başladı!

Aydın'ın ilk Mobil Fotoğrafçılık Atölyesi başladı!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Efeler Gençlik Kolları'nın bir süre önce kamuoyuna duyurduğu Mobil Fotoğrafçılık Atölyesi geçtiğimiz cuma günü gençlerin yoğun katılımıyla başladı.

Atölye çalışmaları hakkında bilgi veren Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP) Efeler Gençlik Kolları Başkanı Artuğ Akosman, Mobil Fotoğrafçılık Atölyesi'nin fotoğraf severler için bilgi ve keyif dolu anlara aracı olacağını belirtti.

Atölye çalışmalarına her biri birbirinden değerli fotoğrafçıların katılacağı bilgisini de paylaşan Akosman, "Fotoğrafçılık alanında profesyonel çalışmalar yapan dostlarımız atölyeye katılarak bilgi ve deneyimlerini bizlerle paylaşacaklar. Atölyemiz 1 ay boyunca haftada bir gün olarak devam edecek. İlk hafta tanışma, kaynaşma ve teorik bilgilerle tamamlandı. Geriye kalan 3 hafta da ise katılımcıların tarihle buluşmasına ve Aydın'ın kültürel miraslarını fotoğraflamalarına imkân sağlayacağız" şeklinde konuştu.

Mobil Fotoğrafçılık Atölyesi'nin açılış toplantısına CHP Aydın İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Dinç, CHP Efeler İlçe Sekreteri Halil Gezer, CHP Efeler Kadın Kolları Başkanı Özlem Ekiz'de katıldı.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158