ABGC Başkanı Cem Ulucan ile Funda Cihan evleniyor

ABGC Başkanı Cem Ulucan ile Funda Cihan evleniyor

Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti (ABGC) Başkanı ve Zeybek Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Cem Ulucan ile Basın İlan Kurumu (BİK) Aydın Müdürlüğü’nde memur olarak çalışan Funda Cihan, düzenlenen tören ile evlilik yolunda ilk adımı attılar. 
Aydın’da yaşayan Müzeyyen-Ahmet Cihan çiftinin kızları, BİK Aydın Müdürlüğü’nde memur olarak çalışan Funda Cihan ile Havva-İhsan Ulucan çiftinin oğulları, ABGC Başkanı ve Zeybek Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Cem Ulucan, evlilik yolunda ilk adımı attı.

“YÜZÜKLERİNİ BİK ŞUBE MÜDÜRÜ TAKTI”
Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı Şahsettin Polat’ın kız isteme merasiminin ardından Ulucan ve Cihan çiftinin yüzüklerini BİK Aydın Şube Müdürü Ömer Serdar Çimen taktı. 
Koronavirüs salgını nedeniyle tüm tedbirler alınarak düzenlenen törende genç çift,  kendileri için özel hazırlanan pastayı kesti. Genç çiftin düğünü törenini ise 2021 yılının Nisan ayında yapmayı planladığı öğrenildi.
Sosyal medya hesabından tek kare fotoğraf paylaşan Ulucan ; “Tanrı senden daha güzelini yaratsaydı sevmek için kendine saklardı…” dedi.
Pandemi dolayısıyla aile arasında yapılan sevgilerini taçlandıran genç çiftin mutluluğu, “Vurur yüze ifadesi, buldum seni bi tanesi” der gibi bakan gözlerinden okunuyordu. Bizler de Aydın Magazin Gazetesi olarak hayırlı olsun dileklerimizi iletiyor, ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158