Barışık dünya evine girdi

Aydın Yönetici Sanayici ve İş Adamları Derneği (AYSİAD) Başkanı ve Fibar Tur’un sahibi Fırat Barışık dünya evine girdi.

Barışık dünya evine girdi

AYSİAD Başkanı ve Fibar Tur’un sahibi Fırat Barışık, Hicran ve Ramazan Yüksel’in kızları Bahar Yüksel ile mutluluğa “Evet” dedi. Aymira Otel’de gerçekleştirilen düğün töreninde genç çifti, aileleri, akrabaları ve dostları yalnız bırakmadı. Gerçekleştirilen nikah töreninde ömür boyu birlikteliğe “Evet” diyen çiftin şahitliğini ise Aydın Vali Yardımcısı Ömer Faruk Günay ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi, Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken yaptı.

Çiftin evlilik cüzdanını Vali Yardımcısı Ömer Faruk Günay takdim ederek “Fırat ve onun şirketi sayesinde Aydın’ın pek çok insanı gezilere katılıyor, geziden de mutlu ve mesut dönüyorlar. O hepimizi mutlu ve mesut ederken Bahar da onu mutlu ve mesut etmeye karar verdi. Evliliklerinin sonuna kadar sürmesini diliyorum” dedi.

Nikahın ardından damadın zeybek oynaması, büyük alkış aldı. Düğün pastasını kesen genç çift, gecenin ilerleyen saatlerine kadar ise akraba ve dostları ile dans ederek doyasıya eğlendi.

Hasan ve Mesrule Barışık çiftinin çocukları Fırat Barışık ile Ramazan ve Hicran Yüksel çiftinin kızları Bahar Yüksel’in düğününe Aydın Vali Yardımcısı Ömer Faruk Günay, Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, Aydın Şoförler Odası Başkanı Semih Özmeriç, İYİ Parti Efeler İlçe Başkanı Fatih Arslan, Efeler Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Okan Yalçın ile iş dünyasından davetliler ve genç çiftin akraba ve yakınları katıldı. Genç çift mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm davetlilere teşekkür etti.

Haber: Uğur Eser

YORUM EKLE
liste
SIRADAKİ HABER

banner158